RAISE THE GAME RAISE THE GAME

PODNIEŚ POPRZECZKĘ

Otrzymaj nawet 2 gry, kupując wybrane karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6000*

Performance you deserve

Rozpocznij Przygodę

Kim chcesz zostać? Jacobem Lee planującym ucieczkę z przerażającego więzienia Black Iron w grze The Callisto Protocol™? A może niepokonanym pogromcą zombie w Dead Island™ 2? Niezależnie od wybranej drogi, zintensyfikuj doznania w ulubionych grach z kartami graficznymi AMD Radeon™ serii RX 6000.

W grze The Callisto Protocol™ otrzymasz cyfrową skórkę, dodatkowego bohatera oraz skórkę do broni inspirowaną produktami AMD Radeon™.

Radeon graphics cards

Kwalifikujące się karty graficzne AMD Radeon™

Dead Island 2

Dead Island™ 2

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol™

AMD Radeon™ RX 6950 XT

AMD Radeon™ RX 6900 XT

AMD Radeon™ RX 6800 XT

AMD Radeon™ RX 6800

AMD Radeon™ RX 6750 XT

AMD Radeon™ RX 6700 XT

AMD Radeon™ RX 6700

Check Check

AMD Radeon™ RX 6650 XT

AMD Radeon™ RX 6600 XT

AMD Radeon™ RX 6600

Check Check

AMD Radeon™ RX 6500 XT

AMD Radeon™ RX 6400

Check
Breakthrough technology for faster gaming

Postaw na Wydajność i Wygrywaj

Poczuj elektryzujące doznania z rozgrywki z potężną wydajnością oraz zachwycającymi efektami wizualnymi dostarczanymi przez karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 6000. Wynieś akcję na zupełnie nowy poziom dzięki przełomowej architekturze AMD RDNA™ 2, potężnym jednostkom obliczeniowym, technologii AMD Infinity Cache™ oraz nawet 16 GB dedykowanej pamięci GDDR6.

Zwiększ Liczbę Klatek na Sekundę w Grach

Podziwiaj nadzwyczajną jakość obrazu i niewiarygodną wydajność z AMD FidelityFX™ Super Resolution 2 (FSR 2), naszą rewolucyjną technologią skalowania obrazu gwarantującą podobną lub lepszą od natywnej jakość obrazu w obsługiwanych grach.1 Dodatkowo technologia AMD Radeon™ Super Resolution (RSR) zwiększa liczbę klatek na sekundę, pozwalając uzyskać płynną rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości.2

Patrz przypis RS-4693

Żywe Efekty Wizualne

Przenieś się do świata ultrarealistycznej rozgrywki w rozdzielczości od 1080p do 4K z technologiami zwiększającymi wydajność w grach, takimi jak DirectX® 12 Ultimate, DirectX® Raytracing (DXR), AMD FidelityFX™4, oraz wieloma funkcjami dostępnymi w AMD Software: Adrenalin Edition™. 

Płynna Rozgrywka

Skoncentruj się na akcji bez rozpraszających uwagę efektów klatkowania obrazu lub jakichkolwiek opóźnień. Zestaw kartę graficzną AMD Radeon™ z monitorem obsługującym technologię AMD FreeSync™ – do wyboru jest ponad 2500 modeli monitorów.5,6

FreeSync
FreeSync