Laptopy z układami GeForce RTX™ z serii 40

WIĘCEJ NIŻ SZYBKIE

Układy GPU NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane w oparciu o ultrawydajną architekturę NVIDIA Ada Lovelace, zapewniają ogromny skok wydajności dzięki opartej na SI technice DLSS 3 i umożliwiają tworzenie realistycznych wirtualnych światów w pełni opartych na ray tracingu. Ponadto zestaw technik Max-Q optymalizuje wydajność, pobór mocy, czas pracy na zasilaniu akumulatorowym i właściwości akustyczne, zapewniając najwyższą efektywność.

Przejdź do sklepu


Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców

Oparte na układach GeForce RTX™
z serii 40 oraz DLSS 3

Nowe multiprocesory strumieniowe

Nawet dwukrotnie wyższa wydajność i energooszczędność

Rdzenie Tensor czwartej generacji

Nawet czterokrotnie wyższa wydajność z DLSS 3 – w porównaniu z klasycznym renderingiem

Rdzenie RT trzeciej generacji

Nawet dwukrotnie wyższa wydajność ray tracingu

Najnowocześniejsze układy GPU do laptopów

Architektura NVIDIA Ada Lovelace

Wydajność akcelerowana SI

NVIDIA DLSS 3

Zoptymalizowana moc i wydajność

Techniki NVIDIA Max-Q

Realistyczna i wciągająca grafika

Rdzenie dedykowane ray tracingowi

Podkręć swoją kreatywność

NVIDIA Studio

Responsywność, która daje wygraną

Platforma NVIDIA Reflex o niskich opóźnieniach

Stworzone z myślą o strumieniowaniu

Enkoder NVIDIA i aplikacja NVIDIA Broadcast

Wydajność i niezawodność

Sterowniki Game Ready oraz Studio

NVIDIA DLSS 3

Wyższa wydajność dzięki mocy SI

DLSS to rewolucyjna technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w laptopach z układami graficznymi GeForce RTX™ z serii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.

Zarejestrowano na przedprodukcyjnym laptopie z układem GPU GeForce RTX 4090 do laptopów, w rozdzielczości 2560 × 1440. Wydajność zależy od modelu laptopa; skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

Ray tracing

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej laptopów z układami RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT, jak nigdy wcześniej, możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów.

Techniki NVIDIA Max-Q

Zoptymalizowana moc i wydajność

NVIDIA Max-Q* to zestaw technik opartych na SI, które optymalizują działanie laptopów, aby zapewnić wysoką wydajność w smukłej formie.

  1. Dynamic Boost – wykorzystuje SI do automatycznej optymalizacji podziału mocy pomiędzy układem GPU, jego pamięcią i procesorem, aby zwiększyć wydajność.
  2. Battery Boost – ustala optymalną równowagę między użyciem mocy przez układ GPU i procesor, rozładowywaniem akumulatora, jakością obrazu i częstotliwością renderowania klatek, aby zapewnić dłuższy czas pracy na zasilaniu akumulatorowym.
  3. Rapid Core Scaling – w trakcie działania przydzielana jest optymalna liczba rdzeni, taktowanych wyższymi częstotliwościami, zapewniając w trakcie podróży wyższą wydajność podczas intensywnej pracy twórczej i w aplikacjach z dziedzin STEM.
  4. CPU Optimizer – umożliwia układowi GPU optymalizację wydajności, temperatury i poboru mocy procesora.
  5. WhisperMode – wykorzystuje algorytmy oparte na SI do zarządzania prędkością wentylatorów w połączeniu z temperaturami procesora, układu GPU i systemu, aby zapewnić doskonały poziom ciszy i najwyższą możliwą wydajność.
  1. DLSS korzysta z SI, aby zapewnić ogromny wzrost wydajności.
  2. Advanced Optimus – zapewnia długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym oraz płynną rozgrywkę bez zacinania się i efektu rozchodzenia się obrazu dzięki G-SYNC.
  3. Resizable BAR – umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w grach.
  4. Optymalne ustawienia w grze – funkcja zapewniająca najlepszą równowagę między wydajnością i jakością obrazu. Następnie, w oparciu o układ graficzny, procesor i wyświetlacz komputera, automatycznie konfigurowane są spersonalizowane ustawienia graficzne.

NVIDIA Reflex

Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Technika NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Najlepsze narzędzia dla branży kreatywnej

NVIDIA Studio

Twoje pomysły, akcelerowane przez NVIDIA Studio

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie laptopy z układami RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderowaniu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, światowej klasy sterownikami NVIDIA Studio, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które wykorzystują moc platformy RTX w kreatywnych zastosowaniach twórczych wspomaganych SI.

Enkoder NVIDIA

Strumieniowanie jak z marzeń

Porwij swoich widzów dzięki najwyższej jakości strumieniowania na żywo i najwyższej wydajności w grach. Układy GeForce RTX™ z serii 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania AV1, zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu wyższej wydajności niż kodowanie H.264, obsługując fenomenalne strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Co więcej, oferują dostęp do wyjątkowych optymalizacji i efektów SI w ulubionych aplikacjach do transmitowania, zapewniając za każdym razem Twojej widowni to, co najlepsze.

NVIDIA Broadcast

Twoje domowe studio, oparte na SI

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki potężnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów czy echa pomieszczenia i nie tylko.

NVIDIA Omniverse

Połącz swoje kreatywne światy z wszechświatem możliwości

NVIDIA Omniverse™ to platforma współpracy w zakresie projektowania 3D, w ramach zestawu narzędzi NVIDIA Studio dla twórców. Stworzona, aby przyspieszyć tok pracy, połączyć aplikacje i zasoby w celu szybkiego urzeczywistnienia Twoich pomysłów.

NVIDIA Canvas

Aplikacja, która w malarstwie stawia na SI
 

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem w realistyczne pejzaże. Szybko stwórz obraz tła lub przyspiesz poszukiwanie koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów.

Wyposaż się do szkoły

Od inżynierii i architektury po ekonomię, sztuczną inteligencję i analitykę danych – laptopy z układami GeForce RTX™ z serii 40 są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Uruchamiają najlepsze aplikacje STEM i przyspieszają zadania z dziedziny projektowania 3D, symulacji i analizy danych, czyniąc je idealnym rozwiązaniem dla osób uczących się i szukających laptopa, który z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Oparte na SI funkcje dedykowane zdalnej nauce i współpracy ułatwiają łączenie się z osobami wykładającymi i znajomymi z grupy. Wyjdź z laboratorium, szybciej ukończ zadane prace i wykorzystaj możliwości kształcenia się z GeForce.

Dodatkowe możliwości i korzyści

Sterowniki Game Ready

Sterowniki GeForce Game Ready zapewniają najlepsze wrażenia w Twoich ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych, zapewniając maksymalną wydajność i niezawodność.

GeForce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo, zrzuty ekranowe oraz transmisje na żywo swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

NVIDIA Ansel

Przekształć swoje zrzuty ekranowe w prawdziwe dzieła sztuki dzięki temu potężnemu, dostępnemu z poziomu gry narzędziu, które umożliwia wykonywanie zrzutów ekranowych w trybie 360, HDR i superrozdzielczości.

Rzeczywistość wirtualna

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najbardziej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

Resizable BAR

Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.

* Sprawdź na stronie producenta informacje na temat obsługi określonych technik NVIDIA.